Klub podróżnika
phone +48 33 813 90 00 phone infolinia 801 62 62 84

B2B Poland

To dedykowany system rezerwacji dla touroperatorów, agencji turystycznych i dostawców usług.
Zapraszamy do udziału w prekursorskim systemie rezerwacji wyłącznie dla branży turystycznej.

Dostawcy usług

Dostawcy usług to hotele, pensjonaty, kwatery agroturystyczne (baza noclegowa), przewoźnicy, przewodnicy, piloci, restauracje, muzea i inne firmy świadczące usługi turystyczne.
Dostawcy usług po rejestracji w systemie B2B Poland mają możliwość wprowadzania swoich usług z terminami, cenami i dostępnymi miejscami.
Dodatkowo system posiada możliwość opisu oferty, który automatycznie tłumaczony jest przez silnik translatora docelowo na ponad 16 wersji językowych.
W systemie dostępne są następujące ceny:
- ceny grupowe netto dla touroperatorów (GP)
- ceny indywidualne netto dla touroperatorów (FIT)
- ceny internetowe dla rezerwacji dokonywanych przez Internet
- ceny oficjalne (RACK RATES).

Usługodawcy otrzymują w ramach współpracy system rezerwacji on-line, w którym wprowadzają ofertę, obsługują zapytania: klientów, agencji turystycznych, organizatorów turystyki oraz zarządzają sprzedażą.

System działa w wielu wersjach językowych i jest platformą przeznaczoną dla touroperatorów z całego świata.
Obecnie w systemie posiadamy ponad 2000 agencji turystycznych oraz ponad 300 touroperatorów zainteresowanych współpracą z Polską.
Prosimy dostawców o dołączenie prostej wyszukiwarki na własnej stronie WWW, co znacznie zwiększy ilość touroperatorów, systemów rezerwacyjnych i agencji turystycznych zainteresowanych zakupami.

Touroperatorzy - POLSKA - Dostawcy

Dla touroperatorów przygotowaliśmy wygodny i przejrzysty system, który umożliwia szybkie przygotowanie oferty dla klienta lub agenta.
Touroperator posiada dostęp do cen netto grupowych oraz indywidualnych dostawców, na tych samych warunkach, jakie można otrzymać kontaktując się metodą tradycyjną.
Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość dla touroperatorów polegającą na tym, że mogą przygotowywać oferty pakietowe dla touroperatorów zagranicznych zainteresowanych współpracą oraz innych usług, na podstawie systemu powiązanego z dostawcami.
System współpracuje z aplikacją lokalną S.A.R.T. i umożliwia import ofert dostawców.
Do dyspozycji touroperatorów pozostawiamy ponad 3500 agencji turystycznych w Polsce, które korzystają z systemu rezerwacji S.A.R.T. - WEB


Agenci - Polska

Agenci posiadają dostęp do systemu logowany i mają możliwość dokonywania zakupów z ustaloną prowizją przez touroperatora.
Pomocną w pracy jest wyszukiwarka oraz forma opisowa i foto galeria.


Zapraszamy do bezpłatnego zarejestrowania się w systemie i wprowadzenia danych o obiekcie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.